KATEGORITE

Makine DSP 3ne1 40003 per hundet dhe veshet

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-73

1,290 L

Përshkrimi

Makine rroje 3 në 1

Marka DSP 40003

Me një dizajn ergonomik.

Me 3 koka te ndryshme.

Punon me bateri 1.5 V AA

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine DSP 3ne1 40003 per hundet dhe veshet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.