KATEGORITE

Makine DSP 40004 per hundet dhe veshet

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-72

990 L

Përshkrimi

Makine DSP 40004 per hundet dhe veshet.

Fuqia 3W.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine DSP 40004 per hundet dhe veshet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.