KATEGORITE

Makine Qethje dhe Rroje DSP 90023

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-81

1,490 L

Përshkrimi

Makine Qethje dhe Rroje DSP

Model 90023

Tensioni 220 V

Perdoret per qethje dhe rroje.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine Qethje dhe Rroje DSP 90023”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.