KATEGORITE

Makine Qethje dhe Rroje DSP F-90036

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-80

1,290 L

Përshkrimi

Makine Qethje dhe Rroje DSP

Modeli: F-90036

Tensioni: 220-240V, 50 / 60HZ.

Fuqia 3W

9 nivele të gjatësisë ose përdorni atë pa krehër për një prerje prej 0.5 mm.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Makine Qethje dhe Rroje DSP F-90036”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.