KATEGORITE

Masazhues i fytyres me Derma roller system

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

k81-77

1,490 L

Përshkrimi

Masazhimi i fytyres me Derma roller system
  • Eshte perfekt per eleminimin e akneve, rrudhave, strijave dhe heqjen e selulitit .
  • Ndihmon ne rritjen e nivelit te kolagjenit ne lekuren tuaj.
  •  Perdorim te vazhdueshem I Derma Roller mundeson rigjenerimin e lekures.
  •  Testuar biologjikolisht qe jep rezultate mahnitese.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Masazhues i fytyres me Derma roller system”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.