KATEGORITE
Sale!

Masha Fasiz per heqjen e majave te djegura te flokeve

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-168

3,990 L 2,190 L

Përshkrimi

Ky produkt ben heqjen e majave te djegura te flokeve tuaj.

Per floke te bukur dhe te shendetshem

Pret majat e djegura me lehte dhe me shpejt se gersheret.

Garanton nje prerje te sakte te te gjitha majave te demturara.

Tensioni 110-240V

Frekuenca 50/60 Hz

Fuqia 3 W

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Masha Fasiz per heqjen e majave te djegura te flokeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.