KATEGORITE
Sale!

Mbeshtetes shpine Back Pain

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi; KK-242

2,990 L 1,990 L

Përshkrimi

Mbeshtetes shpine Back Pain 
 
Eshte projektuar qe ju te keni nje qendrim te drejte te shpine.
 
E pershtatshme per te femra dhe meshkuj.
 
Perbehet nga material elastik dhe shufra metalike qe ju mundeson nje shterngim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines.
 
Rrip i krahut eshte i gjere dhe me i trashe se te tjeret, kurse rripat e mbeshtetesit te shpine Back Pain terhiqen per tu pershtatur me trupin tuaj, ju nuk do ndjeni dhimbje te krahet apo prerje, eshte shume e rehatshme per tu veshur.
 
E disponueshme ne ngjyre te zeze.
 
Mbeshtetes shpine Back Pain trajnon muskuj dhe shtyllen kurrizore per tu kthyer ne shtrirjen( qendrimin ) e tyre natyral, ndihmon ne korrigjimi e sjelljes tuaj te shpines dhe shpatullave, ju ben te qendroni te drejte dhe me te sigurt duke lehtesuar dhimbjet e fund-shpines te kurrizit si dhe te shpatullave.

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbeshtetes shpine Back Pain”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.