KATEGORITE

Mjalte Smokers D+ per lenien e cigares

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k117-43

2,490 L

Përshkrimi

SMOKERS D➕ — Anti Duhan 🔥

Mjalt per lenjen e duhanit.
Me mjalte gjithçka eshte e arritshme, kurohu shendetshem.

Mjalte SMOKERS D+ tani vjen me keto veti me nje efekt shume te madh ne stabilizimin e gjendjes se nikotines qe ka shkaktuar pirja e duhanit ne organizmin tuaj.

🎗Dobite e Mjaltit Smokers D+
– Liron kanalin e frymarrjes
– Ndihmon ne problemet e mushkerive
– Ndihmon sistemin imunitar
– Pastron gelbazen
– Pastron nikotinen duke e zevendesuar me vitamina ushqimore
– Ndihmon ne lenjen e Duhanit, Alkoolit dhe Droges.
– Mpreh shikimin
– Rrit aftesin e te menduarit perkatesisht memorjes.

📌PERDORIMI:
Nje lug çaji mengjes esull dhe ne mbremje nje ore para gjumi.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mjalte Smokers D+ per lenien e cigares”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.