KATEGORITE

Pasqyre ne drita LED FoldAwey

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodo:K133-24

1,990 L

Përshkrimi

Pasqyre e palosme me drita LED.

Ka një zmadhim të fuqishëm deri ne 10 here.

Ai del dhe rrotullohet për përdorim dhe ruajtje të lehtë.

Dritat super të ndritshme LED në të dyja anët për ndriçim.

Kjo pasqyrë rrotullohet.

Është e lehtë dhe kompakte për udhëtim.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pasqyre ne drita LED FoldAwey”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.