KATEGORITE

Pastrues dhembesh DentalSpa

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K09-97

3,990 L

Përshkrimi

Pastrues dhembesh DentalSpa

Higjiena e gojës me ujë.

Paisja DentalSpa ju ndihmon të parandaloni formimin e pllakave, të hiqni mbeturinat dhe ushqimin midis dhëmbëve tuaj, madje edhe në zonat më të vështira për t’u arritur.

Ka 2 nivele te ndryshme per pastrimin e dhëmbëve, dhëmbët dhe mishrat do të jenë më të forta dhe më të shëndetshme.

1. Hiqni mbeturinat dhe mbetjet e ushqimit midis dhëmbëve, madje edhe në zonat më të vështira për t’u arritur.
2. Dy nivele presion: I lartë për pastrim të thellë dhe heqjen pllakë, poshtë me një masazh të butë që do të ndihmojë forcimin dhe rigjallërimin e mishrat, duke rritur qarkullimin e gjakut
3. Perfect për dhëmbët me formatimin e teksteve

Perfekt për protezat dhe formatimin e teksteve

I përshtatshëm për pastrim të thellë.

Specifikimet teknike:
Kapaciteti i ujit: 125 ml
2 nivele: E lartë / e ulët
Frekuenca: 3000 herë në minutë
Furnizimi me energji: 2 bateri AA (nuk përfshihen).

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pastrues dhembesh DentalSpa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.