KATEGORITE

Serum per mjekren me vitamine E ‘Beard serum’

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K117-19

1,490 L

Përshkrimi

BËHU BURRË ME SERUM PËR MJEKËRR VITAMINA E

Zbut, ushqen dhe shkelqen Mjekrren

Sasia 30 ml

Efektet:
✔ Nxit daljen e mjekrrës
✔ Shpeshton
✔ Ripërtin mjekrrën
✔ Kundër rënjes
✔ Zbutë maksimalisht mjekrren
✔ Jep aromë të mirë
✔ Shkëlqen pamjen e mjekrrës
✔ 100% i pastër organik
✔ Efekti 24orë
✔ Nuk ka asnjë efekt negativ
Prodhim Tajlandez

Përdorimi:
Pas pastrimit të mjekrrës vendosen disa pika Serum në duar, Filloni duke masazhuar në mjekerr deri sa të absorvohet.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Serum per mjekren me vitamine E ‘Beard serum’”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.