KATEGORITE

Set mjalte nga nektari i pemes se Sidrit dhe vaj susami

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: F- 398

2,900 L

Përshkrimi

Mjalte Sidri:

Perse perdoret mjalti nga nektari i pemes se Sidrit ?

Per problemet me sinuset dhe trajtimin e tij, per ftohjen dhe kollen, per dhimbjen e fytit, per sherimin e plageve, semundjet e stomakut  dhe kurimin e ulceres, problemet e tretjes. Gjithashtu kete produkt mund ta perdorni si nxites seksual dhe ju ndihmon ne rritjen e sistemit imunitar dhe potences.

Vaj i farese se susamit:

Perse perdoret vaji i farese se susamit ?

I dobishem per organizmin në pergjithesi, vaji i fares se susamit konsiderohet i mrekullueshem per lekuren në veçanti:

  • Pastron lekuren.
  • Shkelqen lekuren.
  • Sheron dhe rigjeneron lekuren.
  • Ndihmon ne parandalimin dhe sherimin e djegieve nga dielli.
  • Mbron lekuren e bebeve.
  • Trajton thembrat e ashpra.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Set mjalte nga nektari i pemes se Sidrit dhe vaj susami”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.