KATEGORITE

Set profesionale manikyr Alizz HC-383

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K133-45

2,490 L

Përshkrimi

Set profesionale manikyr Alizz HC-383

Shpejtësia e punës së rrotave të manikyrëve është jashtëzakonisht e lartë dhe garanton performancën maksimale.

Ideal për përdorim personal dhe profesional

Marka: Alizz

Model: HC-383

Seti permban 7 koka te ndryshme.

  • Kokë bluarëse.
  • Kokë cilindrike për rrënjën e thonjve.
  • Kokë te mprehtë per lustrim.
  • Kokë gozhdë prerëse bluarje.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Set profesionale manikyr Alizz HC-383”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.