KATEGORITE
Sale!

Royal Real Doctors Original – Mbeshtetes shpine

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-25

3,990 L 1,490 L

Përshkrimi

Drejtues shpine RealDoctors..

Eshte projektuar qe ju te keni nje qendrim te drejte te shpine.

E pershtatshme per te dyja gjinite ( uniseks)

Perbehet nga material elastik dhe fije magnetike qe ju mundeson nje shterngim te lehte qe pason me nje qendrim te drejte te shpines.
Secili rrip i krahut ka nje shterngues qe levizin pergjate nje rripi, i cili ju lejon te zgjasni ose te shterngoni rripin tuaj qe te pershtatet me trupin

E disponueshme ne ngjyre te zeze.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Royal Real Doctors Original – Mbeshtetes shpine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.