KATEGORITE

Silikon per drejtimin e gishtave te kembeve 2 cope

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K203-19

790 L

Përshkrimi

Silikon per drejtimin e gishtave te kembeve 2 cope.

Perdoren per drejtimin e gishtave te vegjel dhe te medhenj te kembeve.

Te buta dhe te rehatshme qe mund ti mbani lehte ne kembe.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Silikon per drejtimin e gishtave te kembeve 2 cope”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.