KATEGORITE

Veshje me efekt sauna Unisex

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-156

1,490 L

Përshkrimi

Klientja e fundit Valbona Ibrahimi per 2 jave na tregoi se humbi 6 kile vetem me 1 ore ecje ne dite. Vish kostumin Sauna poshte rrobave dhe merr produktin e duhur.

Fantastike opsioni me i mire per tu dobesuar. Visheni kete ksotum dhe ne dy jave do dukeni me peshe te reduktuar.

Shembull:nga 63kg->61kg->59 kg->57kg->55 kg

Pra pesha juaj do bjere gradualisht pa diet dhe shpenzime.

Kostum Unisex per meshkuj dhe femra.

Visheni dhe beni levizje me te.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Veshje me efekt sauna Unisex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.