KATEGORITE

Zmerilues per kember dhe thonjte DSP E-70003

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-49

2,990 L

Përshkrimi

Zmerilues per kember dhe thonjte DSP E-70003.

Zmeriluesi DSP me bateri te rikarikueshme me 3 koka te ndryshme per heqjen e kallove te kembeve.

Zmeriluesi per thonjte me bateri dhe me 3 koka te ndryshme qe tju jepni formen qe deshironi thonjeve.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Zmerilues per kember dhe thonjte DSP E-70003”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.