KATEGORITE

Doreza pastrimi

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k86-65

1,490 L

Përshkrimi

Doreza pastrimi

  • Doreza Magjike Silikoni per pastrim me qindra dhembeza qe shkumojne.
  • Ideale per larjen dhe pastrimin e eneve,perimeve,frutave,orentive te ndryshme,makines ,kafsheve apo cdo gje tjeter.
  • Rezistente edhe ndaj nxehtesise dhe nuk depertojne ujin.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Doreza pastrimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.