KATEGORITE

Pajisje per berjen e akullores Termozeta la gelatiera

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k81-75

5,490 L

Përshkrimi

Pajisje per berjen e akullores Termozeta la gelatiera

 

  • Makinë akullore me kapacitet 1.2 litra.
  • Ti mund te besh vet nje akullore tani ne shtëpine tuaj per rreth 30-40 minuta me beresen e akullores Termozeta la gelatiera.
  • Për nje akullore kremoze, qumesht të shijshëm të ngrirë.
  • Teper e lehtë për t’u pastruar (pjesët mund te lahen dhe ne pjatalarëse) gjithashtu eshte shume e lehtë ne perdorim.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje per berjen e akullores Termozeta la gelatiera”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.