KATEGORITE

Grirese Hudhrash

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k81-82

1,090 L

Përshkrimi

Grirese Hudhrash

  • Vetem me nje rrotullim dhe kubiket mikroskopik te hudhres do te jene gati per pjaten tuaj.
  • Thika celiku te mprehta dhe te fuqishme qe nuk ndryshken.
  • E shpejte dhe e thjeshte ne perdorim.
  • Ju nuk e prekni hudhren me dore vetem hidheni ne paisje dhe gjithcka do te behet vet.
  • Hurdher perfekte per pasta, perime, buke me hudhra, mish, sallatra e shume gatime te tjera.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Grirese Hudhrash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.