KATEGORITE

Qese Vakumi per fruta perime + pompe

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K81-67

1,490 L

Përshkrimi

Per ushqim te fresket dhe te shendetshem.

Qese vakumi per ushqim + pompe qe mund te thithni ajrin.

Pompa heq ajrin duke e mbajtur ushqimin te fresket.

E përkryer për përdorim të përditshëm me mish, djathë, fruta, perime dhe ushqime të tjera të ngrira.

Ruajtjen e ushqimeve të parapërgatitura dhe enëve anësore ose marinimit të ushqimeve.

Seti përfshin 6 qese: 4 me madhësi të vogel dhe 2 qese me madhasi me te madhe.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Qese Vakumi per fruta perime + pompe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.