KATEGORITE

Tigan Çift Dessini veshje guri 36 cm

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K133-40

2,990 L

Përshkrimi

Dy tigane ne nje te vetem.

Diametri i tiganit 36 cm

Material me veshje guri qe nuk ngjit dhe rezistent ndaj temperaturave.

Silikoni ne pjesen anesore nuk lejon kalimin e yndyrnave ne pjesen e jashtme te tiganit.

Nuk tymosin ose djegin.

Ne doreza ka magnet qe mund te ngjisin te dy anet e tiganit.

Nuk do ta trazoni ushqimin,mjafton ta ktheni ne anen tjeter.

Per perdorim individual dhe te familjes pasi ju krijon shije dhe komoditet gatimi.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tigan Çift Dessini veshje guri 36 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.