KATEGORITE

Llampe Amazingly bright solar

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k81-73

1,990 L

Përshkrimi

Llampa Amazingly bright solar

  •  Cilësimet e dritës “e forte” dhe “e dobet”.
  • Paneli Atomik Diellor Ngarkon Lithium Ion Battery.
  • Ka nje rreze me kënd të gjerë.
  • Mbulon një zonë të gjerë me drite.
  •  Gjithashtu ka nje montim te thjeshte me vidë.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Llampe Amazingly bright solar”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.