KATEGORITE

Toster ariete 157

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K156-44

QUICK OVERVIEW

K156-44

3,290 L

Përshkrimi

Ariete linja me  thelbësore që ju lejon të përgatisni ide dhe ushqime të shkëlqyera gjatë ditës. Eshtë i pajisur me 7 nivele , dhe nxjerrja automatike e fetave.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Toster ariete 157”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.