KATEGORITE

Toster DSP KB1036

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-87

5,990 L

Përshkrimi

Toster DSP

Model: KB1036

Veshje jo-ngjitëse do t’ju ndihmojnë ta lani shpejt dhe lehtë.

Rregullimi i rregullt i temperaturës do t’ju lejojë të zgjidhni mënyrën optimale për çdo produkt.

Fuqia: 2000 W

Tensioni: 220-240V

Frekuenca: 50-60 Hz

Veshje jo-ngjitëse.

Termostat i rregullueshëm

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Toster DSP KB1036”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.