KATEGORITE

Toster DSP KC1051A 2ne1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K139-102

4,490 L

Kategoritë: ,

Përshkrimi

Toster 2ne1 Grille dhe Waffle

Marka DSP

Model: KC1051A

2 modele te ndryshme pllakash ku mund te beni sanduic dhe waffle.

Me forma katrore te vogla beresi ju ofron nje waffle me shije dhe te shpejte.

Material qe nuk ngjit dhe eshte shume i lehte per tu pastruar.

Tosteri hapet 180 grade qe mund ta perdorni edhe si zgjare elektrike.

Termostat per kontrollin e temperatures.

Fuqia 1200 W.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Toster DSP KC1051A 2ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.