KATEGORITE

Projektor magjik me drita me 12 koka te ndryshme

Disponueshmëria: Ska gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k228-64

2,990 L

Nuk është I disponueshëm

Përshkrimi

  • Lazer me drita dhe relieve te ndyshme dhe kaseta, me 12 kaseta me tema festive te ndryshme, si Krishtlindje, Shen Valentin, Happy Birthday e shume te tjera.
  • Dritat dhe ikonat rrotullohen rreth shtepise tuaj non stop.
  • Kundra ujit, per ambiente te jashtme dhe te brendeshme.
  • 100-240 V, AC 50/60HZ

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Projektor magjik me drita me 12 koka te ndryshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.