KATEGORITE

Pompe Portabel Per Makine

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K81-84

3,990 L

Përshkrimi

 

  • Pompe Portabel Per Makine Me Gjatesi 10m
  • Ben te mundur larjen e makines me uje duke u fuqizuar nga bateria e makines.
  • E pajisur me pistolete uji, zorre uji prej 10 metrash dhe pompe.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pompe Portabel Per Makine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.