KATEGORITE
Sale!

Korse dobesimi (Brez)

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-157

 

990 L 690 L

Përshkrimi

Humbisni peshë pa u munduar me ushtrime të rënda fizike

Breze dobesimi me teknologji Nanoflex ju ndihmon të humbisni peshë, holloni  belit dhe  barkut  duke rrit temperaturën e trupit.

Humbisni peshe 4 here me shpejt kur jeni duke ecur apo duke kryer ushtrime te ndryshme fizike në krahasim me veshjet e tjera.

Brezi eshte i përshtatshme për tu përdorur çdo ditë.

Teknologjia Nanoflex rrit temperaturën e trupit dhe ju ndihmon të djerësisni sa më shumë gjatë kohës që jeni duke u stërvitur, ecur, vrapuar etj

Brezi i dobesimit qendrojne te thata gjate kohes qe ju digjni kalori.

Materiali Neotex eshte i bute dhe i lehte, keshtu qe ju do te keni mundesine te vishni ate poshte rrobave dhe nuk do te duket.

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Korse dobesimi (Brez)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.