KATEGORITE

Jastek forme U per grate shtatezene

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k119-154

2,990 L

Përshkrimi

Jastek forme U per grate shtatezene dhe jo vetem por per  prinderit e rinje dhe femijet.
Një jastëk shumëfunksional sepse 
  • Ky jastëk i madh dhe i rehatshëm nxit relaksimin, përmirëson ndjeshëm komoditetin e nënes së ardhshme dhe më vonë të fëmijës.
  • Mbushur me mikro-perla polistirolizuese me një diametër prej 0,5-1,5 mm, të cilat janë topa të vegjel , që ndryshojnë/ pershtaten me formen e trupit,  gjithashtu shoqeron me  butësi cdo  lëvizje, duke u kujdesur për shtyllën kurrizore dhe mirëqenien e trupit. 
  • Gjithashtu ndihmon në gjumë dhe pushim kur foshnja është tashmë në botë.
  • Lehtëson te  ushqyerjen –  marrë e një pozitë të rehatshme dhe të lehtësojë shtyllën kurrizore.
  • Të rehatshme për të fjetur në anën tuaj,  relax në pozicionin tuaj të preferuar
  • Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve të shtyllës kurrizore
  • Ushqyerja me gji shtrirë
  • Ushqyerja e rehatshme
  • Mbulesa eshte e  pajisura me zinxhir, mund të hiqen dhe të lahen në 40 ° C.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Jastek forme U per grate shtatezene”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.