KATEGORITE

Ngrohese per duart Borsa

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K116-2

1,490 L

Përshkrimi

Ngrohse per duart, Borsa

Ju mjafton vetem ca minuta qe ta vendosni ne prize dhe  lengu qe ka brenda te ngrohet dhe te qendroj deri ne 8 ore, por jo vetem kaq ajo eshte e mbeshtjelle me nje cope te bute dhe e gjitha nga pushi.

E paisur me zinxhire duke u ndare ne dy pjese, qe pjesa joelektrike te lahet lehtesisht ne lavatrice.

………..dhe mundesi zgjedhje  pafund.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngrohese per duart Borsa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.