KATEGORITE

Fshese korenti me avull H2O Mop X5

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-177

7,990 L

Përshkrimi

H2O Mop X5 5-në-1 fshesa për pastrimme avull.

Kjo fshese pastrimi me avull vret deri në 99% të baktereve.

Përdor fuqinë e avullit për të freskuar dhe dizefektuar sipërfaqet.

Një dizajn i zgjuar lejon H20 Mop X5 të bëjë punën e pesë avullorëve të ndryshme.

Koke te pjerrët 360º, trekëndësh, mund të arrijë në hapësira të ngushta, në qoshe te vështira për t’u arritur në kuzhinë.

400mL rezervuar uji.

Në kuti: H20 Mop X5 permban, cope microfiber, pin pastrimi, hundë, furçë të rrumbullakët (bronzi), furçë të rrumbullakëtetj.

Fuqia 1300 W.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Fshese korenti me avull H2O Mop X5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.