KATEGORITE

Fshese mekanike Spin Broom

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-230

1,990 L

Përshkrimi

Fshese mekanike Spin Broom

3-koka ne nje paisje te vetem:

  • 2 ne trajten  rrethore qe mundesojne mbledhjen e papasteritve/mbeturinave
  • 1 ne trajten cilindrike qe terheq brenda vetes ( mbrenda paisjes) mbeturina  e mbledhura paraprakisht nga 2 kokat rrethore.

Zbrazja e mbeturinave eshte fare e thjesht, mjafton te shtypni butonin qe ndodhet pas paisjes dhe ne menyre automatike kapaku hapet.

Dy mini -gomat ju mundesoj nje rreshqitje perfekte te Spin Broom ne cdo lloje siperfaqje.

Bishti i Spin Broom eshte i cmontushem ne 3 pjese,  i gjate 110 cm dhe  i levizshem 180 grade ndersa koka e Spin Broom eshte 5 cm e larte qe do te thote ju mund te pastroni poshte mobiljeve  po qene e nevojshme ti levizni nga vendi.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Fshese mekanike Spin Broom”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.