KATEGORITE

Grirese Akulli Ariete 78

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K156-20

4,990 L

Përshkrimi

Grirese Akulli

Marka: Ariete

Model: 78

Përgatitni pije të freskëta në pak sekonda.

Vendoseni akullin në kube dhe grijeni ne copa te imeta.

Fuqia 30 W.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Grirese Akulli Ariete 78”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.