KATEGORITE

Grirese Nicer Dicer Plus

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-42

1,490 L

Përshkrimi

Eleminoni shume pajisje kuzhine ne shtepine tuaj.

Mund te kurseni kohe dhe hapesire me te vetmin pergatites te ushqimit tuaj,nga kompania angleze Jml.

Prisni me sekonda ne 11 forma te ndryshme,ne saje te thikave te saj te brendshme.

Griresja Nicer Dicer ka thika te brendshme ne baze per prerje te medha,te vogla dhe shume shume te holla.

Prerje ne kater pjese,8 pjese per veze,patate,perime dhe fruta te ndryshme.

Ena mban ushqimin te fresket pasi e grin ate.

Copetoni duke mbajtur gishtat dhe duart te pademtuara+rende per te grire imet perberesit tuaj ushqimor.

Me kapakun mbulues te thikave ju shtyni drejt thikave perberesat duke i grire sipas deshires.

Pergatisni ingredientet e gjelles,sallatrave te ndryshme,cdo lloj menyje pa ndihmen e askujt ne pak sekonda.Ja dhe shefat e kuzhines ne video si veprojne me Nicer Dicer.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Grirese Nicer Dicer Plus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.