KATEGORITE

Hapese vere elektrike

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K86-100

2,490 L

Përshkrimi

Hapese vere elektrike

Kjo paisje ose e thene ndryshe  kjo shufer e gjate dhe elektrike  sjell nje dimension te ri te hapjese se shishes se veres.

Pa force, pa lodheje  dhe me shume lehtesi vendosni shufren (paisjen) mbi tapen e shishes  thjesht me nje buton ju sapo keni hapur shishen e veres.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Hapese vere elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.