KATEGORITE

Heqese pushi KEFU KF-190

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: K81-88

1,490 L

Përshkrimi

Heqese pushi

  • Perdoret per te hequr pushin apo qimet nga rrobat.
  • Pastron rrobat ne menyre perfekte dhe i ben te duken si te reja.
  • Me bateri te rikarikueshme.
  • Per nje perdorim sa me afat-gjate pajisja ju vjen bashke.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Heqese pushi KEFU KF-190”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.