KATEGORITE
Sale!

Kondicioner Portativ First Austria FA-5571-3

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k85-110

9,990 L 5,490 L

Përshkrimi

Sistem EKO, i cili kursen energjine elektrike

👉GARANCIA 6-Muaj
✔️Fuqia ngrohese 2000 watt.
✔️Ekran digital.
✔️Portativ, mund ta zhvendosni sa here qe deshironi pa lodhje.
✔️Sistem PTC siguron ngrohje efektive dhe te shpejte, me mbrojtje nga mbinxehja.
✔️Fikje automanike sapo sinjalizon dritaren e hapur.
✔️Percaktoni ditet dhe oret qe ju deshironi ta lini ndezur. psh nga e hena ne te premte , ora 08:00-21:00 .✔️Permasat: 50 × 12 × 19.3 cm

Zgjedhja juaj per kete dimer.
Ndihuni te ngrohte.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kondicioner Portativ First Austria FA-5571-3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.