KATEGORITE

Kondicioner portativ per ftohje Bimar VR26

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K90-14

9,990 L

Përshkrimi

Kondicioner portativ per ftohje Bimar VR26

3 funksion3: ftohës, pastrues, frzerje.

Me 3 nivele shpejtësie: min / med / max

Grilë e përparme e rregullueshme e lartë dhe e ulët dhe me luhatje automatike L / R

Pompë për ftohje

Depozite me kapacitet 4 litra.

2 pllaka amoniaku.

Tensioni 220 / 240V.

Fuqia 65W.

Dimensionet e produktit në (mm): 245x595x280

Pesha në gram: 5100

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Kondicioner portativ per ftohje Bimar VR26”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.