KATEGORITE

Makine qepese e vogel

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-22

4,900 L

Përshkrimi

Kjo makine qepese eshte e persosur per riparime te shpejta,arnime,tegela,shkurtime,riparime xhepash, kthim pantallonash etj.Riparoni me pasion rrobat shpejte dhe lehte.

Ben te njejten pune si makinat qepese te madha,por kjo eshte e vogel,praktike dhe mund te zhvendoset lehte nga njeri kend tek tjetri.
Nese qepni me dore ju duhet nje sy mjaft i mprehte kohe dhe rezultati sdo te jete i kanaqshem.
Makina funksionon me energji elektrike ose me bateri dhe me ane te pedales dhe Pune te mbare!
(tre bobina per penjte,nje gjilper rezerve,dhe nje shkuese peri)

1 review for Makine qepese e vogel

  1. Vlerësuar 5 nga 5

    Klevis rroshi

    Me pelqen

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.