KATEGORITE

Mbajtese objektesh per qoshe ne VC

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K141-13

2,990 L

Përshkrimi

Mbajtese me ndarje, i zgjatur, i kthyeshëm dhe i bllokimit përshtatet qetësisht në cepin e dushit tuaj (dysheme deri në tavan) ose në banjë.
Shtylla është prej metali dhe raftet janë bërë nga plastike të qëndrueshme, me katër ndarje 32cm.
Përmasat: W 33 x D 21.5 x H 100-320cm
4 rafte
Tub çeliku inox
E qëndrueshme dhe praktike
Ngarkesa maksimale – 15 kg

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbajtese objektesh per qoshe ne VC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.