KATEGORITE

Mbajtese objektesh per qoshe ne wc

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k203-13

1,690 L

Përshkrimi

E thjeshte dhe elegante.

E perbere prej materialit te inoksit.

Mbajtesja ka hapsire te bollshme per te vendosur aksesoret e nevojshem per tualetin tuaj.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbajtese objektesh per qoshe ne wc”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.