KATEGORITE

Mbajtese rrobash 3 ne 1

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k86-61

3,490 L

Përshkrimi

Mbajtese rrobash 3 ne 1.

  • Mbajtese rrobash e perbere nga 3 ne 1.
  •  Eshte e perbere me strukture te forte celiku dhe mbajtese plastike .
  • Perbehet nga 3 shtresa qe perdoren per te mbajtur Rrobat palosura ose per te thare Rrobat.
  • Mund ta levizni sipas deshires suaj.
  • Mban deri ne 75kg.
  • Permasat jane 64 x 170 cm.⠀

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbajtese rrobash 3 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.