KATEGORITE

Mbajtese rrobash me dy hekura

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-237

1,990 L

Përshkrimi

Mbajtese rrobash me dy Hekura per te varur rroba te lagura apo te thata.

Permasat e mbajteses: 84 x 43 (100 x 160) cm.

Materiali i tubave prej celiku.

Lartësia e rregullueshme: të dy hekurudhat mund të rregullohen nga 92 – 156cm, shtoni më shumë hapësirë për veshje më të gjata si pantallonat dhe veshjet e gjata.

Rrota te levizshme.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbajtese rrobash me dy hekura”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.