KATEGORITE

Mbulese per divane Couchcoat

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: kk

1,490 L2,990 L

Pastro

Përshkrimi

Te lodhur nga mbulesat e zakonshme qe kerkojne lodhje dhe mund per ti vendosur?

Dhe pavarsisht larjeve ne pastrim kimik, perseri ngelin me njolla?

Mbulese per divane Couchcoat –>> Mbulesa qe ju ka munguar eshte nje shtrese e holle qe mbron divanin tuaj nga njollat e shemtuar qe shkaktohen nga kafshet apo edhe femijet tuaj.

Eshte mjafte e lehte per ta vendosur ose thjeshte terhiqeni ku e shikoni jo te arsyeshme per ta mbajtur ose per ta lare ne lavatrice. Ajo madje ka edhe krahe per te mbuluar krahet e divanit.

Dhe eshte e kthyeshme ( mbulesa mund te perdoret ne te dy anet dhe ka dy ngjyra kaf dhe pana ) keshtu qe ju mund te ndryshoni pamjen me nje rrokullisje te thjeshte.

Shënime shtesë

Divani

Tek, Dysh, Tresh

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbulese per divane Couchcoat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.