KATEGORITE

Ngjites fleksibel Flex Tape

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: Ska në gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: k231-7

990 L1,490 L

Pastro

Përshkrimi

Njihuni me ngjitesine me inovativ te kohes FLEX TAPE. 

🔹 Flex taper eshte material super i forte, gome, i pa depertueshem nga uji.

🔹 Lidh dhe izolon pothuajse cdo gje.

🔹Mund te perdoret ne cdo siperfaqe, ne te nxehte dhe te ftohte, te thata dhe te lagura madje edhe brenda ne uje.

🔹Funksionon ne temperature  nga -60° deri ne  160°

🔹 Permasat: 10×190 cm 

🔹 Izolon menjehere siperfaqet e demtuara.

PËRDORIMI: PVC, akrilik, metal, çelik, bakër, alumin, dru, qeramikë, prej porcelani, tjegull, qelqi, gome, tekstil me fije qelqi, llaç, suva, guri, çimento, beton, mur të thatë, çati EPDM, vinyl dhe shumë më shumë!

OFERTE:

1 cope — 990 Lek

2 cop — 1490 Lek

Shënime shtesë

Oferta

Nje, Dy

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ngjites fleksibel Flex Tape”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.