KATEGORITE

Ridex Pest – Pajisje per largimin e insekteve (+1 falas)

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-146

2,900 L

Përshkrimi

Ridex Pest Reject vjen e pasur me teknologji ultrazanore qe largon merimangat dhe buburrecat.  Largon te gjitha llojet e insekteve, buburrecave, minj, merimanga me pulse ultrazanore dhe elektromagnetike duke perdorur prizen elektrike. Per te gjithe siperfaqen e shtepise suaj.

  • Fillon efektin per 3-4 jave nga momenti qe i vendosni ne prize. Vendosini te dy prizat ne dy cepet e shtepise. Mos e hiqni asnjehere nga priza.

Punon 24 ore ne dite 365 dite ne  dite per t ju mbrojtur juve dhe familjen tuaj ne menyre te sigurt.

Nuk paraqet rrezik mund te vendoset edhe pran femijeve,kafsheve shtepiake.Ka  edhe ndricim per naten.

  • Frekuenca: 50/60 Hz
  • Fuqia: 230 V AC

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Ridex Pest – Pajisje per largimin e insekteve (+1 falas)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.