KATEGORITE

Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-212

2,990 L

Përshkrimi

Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin

Pastroni edhe njollat me te veshtira si: mykun, kalciumit, gëlqeren apo njollave të vështira të ujit.

Pajisja  qe ben mrekulli ne banjon tuaj, Pastroni banjon tuaj me lehtesin maksimale.

Furcat e fuqishme me 300 rpm qe heq cdo papasterti

Hurricane Spin –>> Permban

  • 3-koka me dizenjo dhe forma te ndryshme.
  • Bishti i Hurricane Spin ajo mund te zgjatet deri ne 110 cm.
  • Me bateri te integruar dhe te rikarikueshme,
  • Karikues

Jo vetëm për banjot por mund ta përdorni edhe ne ambjente te ndryshme.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje per larje e banjos Hurricane Spin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.