KATEGORITE

Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-247

1,990 L

Përshkrimi

Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster

Pastroni me shpejt dhe me lehte me Hurricane Spin Duster

Spin Duster është nje fshese portative që përdoret për të hequr pluhurin si një magnet.

Ajo përmban mijera fije te holla qe mund te perdorni dhe ne hapesira te vogla.

Pastron thellë në qoshet.

Kjo është mënyra më e lehtë për të hequr pluhurin ne shtëpinë tuaj.

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje per pluhurin Hurricane Spin Duster”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.