KATEGORITE

Qese e kompresuar per rroba 70×100 cm

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:kk-165

290 L

Përshkrimi

I keni rrobat te shperndara ne dollap ? Kur nderrohen stinet si ia beni? Me qesken me vakum ju do mund te fusni rrobat (jasteket,batanijet) dhe te beni thithjen e ajrit me fshesen me korent keshtu ato do te mblidhen dhe do te behen shume te vogla.

Kur te merni rrobat mjafton te hapni hapesiren e qeskes me vakum.

Ju ruani 1/3 te hapesires ne dollap.

Me permasa: 70X 100 cm

1 review for Qese e kompresuar per rroba 70×100 cm

  1. Vlerësuar 4 nga 5

    Anisa

    Prsh. Dua qese me vakum 2 cope

    • shoppadmin

      • Per te porositur ju lutem na kontaktoni ne inbox tone ne Facebook ose na telefononi ne numrin : +355 456 200 32 ose ne whatsupp dhe viber ne +355 69 95 93 545

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.